Co o nás ŘÍKAJÍ SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI?

Podívejte se na naše reference a doporučení od spokojených klientů. Nechte se přesvědčit, že svou práci děláme opravdu dobře. Nebo se rovnou přidejte k našim zákazníkům. Ať už máte zájem o některý z (multi)hostingových tarifů nebo řešení na míru, bez váhání nás kontaktujte.

"Služby Ahostingu využíváme rádi pro weby své i weby klientů. Nabízí totiž rychlý hosting, skvělou administraci a osobní přístup."
Martin Domes, MD webdesign Brno

"Po více jak roce využivání služeb společnosti AHOSTING bychom rádi ohodnotili skvělou spolupráci, vše velmi rychle a spolehlivě. Takovou ochotu, zákaznický servis a osobní, profesionální a inovativní přístup jsme jinde nedostali."
Vanda Kyralová, OPEL Česká Republika

"Na společnosti Ahosting.cz se mi především líbí velká vstřícnost při řešení individuálních požadavků a rychlost s jakou reagují na dotazy a požadavky."
Ondřej Šmejkal, WebComfort.cz

"Úžasný osobní přístup, v porovnání s konkurenčními hostingy velmi rychlé servery a hlavně fantastická centrální administrace s přímým přístupem do registru domén. Pro webdesignera takhle nějak vypadá hostingové nebe."
Michal Škrabálek, webdesign.skrabalek.cz

"Ahosting nám poskytnul kvalitní a smysluplné řešení našich potřeb. Jako webdesignové studio, jsme potřebovali obsloužit více klientů a získat snadnou možnost správy účtů, což se také stalo. Osobně nejvíce oceňuji rychlou technickou podporu."
Ondřej Bouma, WebDesign Works s.r.o.

"Tvoříme webové stránky již mnoho let a vyzkoušeli jsme více webhostingových společností s různým výsledkem. Po zkušenosti s firmou Ahosting.cz již máme rozhodnuto, kdo bude našim výhradním poskytovatelem těchto služeb. Kvalitní zázemí, výborná podpora a maximální ochota ze strany této firmy mne jednoznačně přesvědčila o dlouhodobé spolupráci a v tuto chvíli zde hostujeme více jak 200 domén našich zákazníků. Jsem rád, že jsme se rozhodli pro Ahosting a doporučuji na 100%."
Svatoslav Pančocha, www.spweb.cz

"Na českém internetu působíme již více jak deset let a za tuto dobu jsme měli možnost vyzkoušet velké množství webhostingových společností avšak až u Ahostingu jsme objevili stabilní zázemí a špičkovou technickou podporu, na kterou se můžeme kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem a již nemusíme řešit složitou problematiku serveru/webhostingu, protože vše funguje jak má - spolehlivě a rychle. Desítky zákazníků pocítilo po přechodu na nové servery zrychlení aplikací a absenci zbytečné nedostupnosti, která byla u většiny jiných poskytovatelů webhostingu častým problémem při vytíženosti ve špičkách. Webhostingové služby Ahostingu můžeme s radostí doporučit!"
Petr Převrátil, www.abweb.cz

"Po přechodu k Ahosting.cz jsem začal naplno využívat jejich služeb a díky skvělému servisu a dobrým cenám jsem spokojen nejen já, ale i moji zákazníci, kterým perfektní hosting předávám dál. Navíc nabízí opravdu 100% a hlavně profesionální podporu. Jsem rád, že jsem na Ahosting narazil a jednoznačně jej doporučuji."
Martin Prokop, www.pdesign.cz

"Měli jsme jasnou představu, jak by naše nová webová prezentace měla vypadat. AHOSTING ji dokázal perfektně naplnit: od grafického návrhu, přes rychlou realizaci až po bezproblémové zajištění garantovaného hostingu a provozu. Nejvíce oceňuji nadstandartní servis a vždy přítomnou ochotu, kdy nic nebylo problémem."
Lubor Popelka, www.brothers.cz

"Spolupráce s firmou AHOSTING je velmi dobrá. Požadavky klienta jsou splněny s maximální ochotou a rychlostí. Firma AHOSTING je velmi flexibilní vůči požadavkům a přáním zákazníků. Vstřícnost, ochota a spolehlivost při každém jednání. Mohu jen doporučit."
Pavla Rygelová, JHP spol. s r.o.

"Perfektní servis a spolehlivost za skvělou cenu. Přesně to, co naše stránky potřebovaly."
Viktor Myslil, www.octaviaclub.cz

"Po více jak dvou letech využívání hostingových služeb nezbývá než ocenit rychlost serverů, nulové výpadky a hlavně skvělou podporu a řešení na míru. Takže spokojenost"
Břetislav Kyba, ASUS Česká Republika

"Po více jak roční spolupráci můžu říct, že tato firma odvádí vynikající práci. Když člověk požaduje nadstandardní výsledky, musí spolupracovat s profesionály"
Radomír Jahn, www.cinema-shop.cz

"Můžu jen a jen doporučit. S firmou Ahosting nemám žádný problém. Vždy mi vyhověli a jejich služby jsou přesně to co potřebuji"
Tomáš Kabíček, www.kaba-reklama.cz

"Služby Ahostingu nám vyhovují díky umístění více domén do jednoho prostoru a také flexibilitou nastavení serverů dle našich potřeb."
Michal Berg, www.esports.cz

"Firmu Ahosting můžu vřele doporučit. Jejich rychlé jednání mě zaskočilo. Cena je o proti konkurenci nízká a služby, které poskytují jsou nadstandardní"
Radovan Šrámek, www.upravdu.eu

"Šlape to skvěle, je to přehledné, pohodlné, uživatelsky jednoduché a prostě luxusní"
Kateřina Molnárová, www.refincz.cz

"Maximální spokojenost se všemi službami. Reakce na problémy rychlá a všechny drobné problémy jsou vždy spolehlivě vyřešeny. Mohu jen doporučit"
Tomáš Procházka, www.bonavita.cz

 • obchod:obchod (a) ahosting tecka cz
 • podpora:podpora (a) ahosting tecka cz
 • tel.:+420 246 083 100
Co o nás říkají zákazníci
 • "Služby Ahostingu využíváme rádi pro weby své i weby klientů. Nabízí totiž rychlý hosting, skvělou administraci a osobní přístup."

  Martin Domes
 • "Po více jak roce využivání služeb společnosti AHOSTING bychom rádi ohodnotili skvělou spolupráci, vše velmi rychle a spolehlivě. Takovou ochotu, zákaznický servis a osobní, profesionální a inovativní přístup jsme jinde nedostali."

  Vanda Kyralová
naši klienti
 • Reebok Fitness Relax
 • Asus
 • Bonavita
 • Rekonstrukce státu
 • Opel
 • Žijeme Londýnem
 • JHP
 • Tipsport Team
 • Renault
 • Garmin Asus
 • Fotbalista Roku
 • Pavlovín
 • Asko
 • Prodance
 • U Pravdu