O nás

Máme jasný cíl a ambiciózní vizi, která nás žene vpřed. Dlouhodobě zajišťujeme kvalitní služby, které se již osvědčily mnoha zákazníkům. Chcete se o nás dozvědět víc? Potom si nenechte ujít následující řádky, které vám prozradí několik zajímavostí o naší práci.

Mise a vize společnosti

Naším cílem je poskytovat maximálně spolehlivé a dostupné hostingové služby za výhodné ceny pro nejrůznější webové stránky a aplikace. Pomáháme tak klientům šetřit peníze, které stojí pronájem (nákup) vlastního serveru.

Do budoucnosti se chceme vypracovat na jeden z předních webhostingů a multihostingů v České republice. Zároveň plánujeme pokračovat v průběžné modernizaci našeho hardwarového i softwarového zázemí podle aktuálních trendů.

Co o nás možná nevíte

  • Všechny vaše dotazy a požadavky řešíme, co nejdříve to jde

  • Neustále monitorujeme stav, výkon i zabezpečení serverů

  • Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného tarifu a domény

  • Nabízíme také garantovaný hosting pro náročné

Webhosting a managed servery pro všechny

Poskytujeme univerzální hostingové služby, které jsou vhodné pro celou řadu projektů – osobní a firemní prezentace, internetové obchody (e-shopy), on-line katalogy i různé portály. Protože máme v nabídce čtyři webhostingové a variabilní managed servery, jsme připraveni splnit přání prakticky každého zákazníka.

Kam nyní?