Co o nás ŘÍKAJÍ SPOKOJENÍ KLIENTI?

Podívejte se na naše reference a doporučení od spokojených klientů. Nechte se přesvědčit, že svou práci děláme opravdu dobře. Nebo se rovnou přidejte k našim zákazníkům. Ať už máte zájem o některý z hostingových tarifů nebo řešení na míru, bez váhání nás kontaktujte.

 

Vanda Kyralová, OPEL Česká Republika

"Po více jak šesti letech využivání služeb společnosti AHOSTING bychom rádi ohodnotili skvělou spolupráci, vše velmi rychle a spolehlivě. Takovou ochotu, zákaznický servis a osobní, profesionální a inovativní přístup jsme jinde nedostali."

Břetislav Kyba, ASUS Česká Republika

"Po více jak deseti letech využívání hostingových služeb nezbývá než ocenit rychlost serverů, nulové výpadky a hlavně skvělou podporu a řešení na míru. Takže spokojenost"

Pavla Rygelová, JHP spol. s r.o.

"Spolupráce s firmou AHOSTING je velmi dobrá. Požadavky klienta jsou splněny s maximální ochotou a rychlostí. Firma AHOSTING je velmi flexibilní vůči požadavkům a přáním zákazníků. Vstřícnost, ochota a spolehlivost při každém jednání. Mohu jen doporučit."

Viktor Myslil, www.octaviaclub.cz

"Perfektní servis a spolehlivost za skvělou cenu. Přesně to, co naše stránky potřebovaly."

Michal Berg, www.esports.cz

"Služby Ahostingu nám vyhovují díky umístění více domén do jednoho prostoru a také flexibilitou nastavení serverů dle našich potřeb."

Tomáš Procházka, www.bonavita.cz

"Maximální spokojenost se všemi službami. Reakce na problémy rychlá a všechny drobné problémy jsou vždy spolehlivě vyřešeny. Mohu jen doporučit"

Martin Domes, MD webdesign Brno

"Služby Ahostingu využíváme rádi pro weby své i weby klientů. Nabízí totiž rychlý hosting, skvělou administraci a osobní přístup."

Ondřej Šmejkal, WebComfort.cz

"Na společnosti Ahosting.cz se mi především líbí velká vstřícnost při řešení individuálních požadavků a rychlost s jakou reagují na dotazy a požadavky."

Michal Škrabálek, webdesign.skrabalek.cz

"Úžasný osobní přístup, v porovnání s konkurenčními hostingy velmi rychlé servery a hlavně fantastická centrální administrace s přímým přístupem do registru domén. Pro webdesignera takhle nějak vypadá hostingové nebe."

Ondřej Bouma, WebDesign Works s.r.o.

"Ahosting nám poskytnul kvalitní a smysluplné řešení našich potřeb. Jako webdesignové studio jsme potřebovali obsloužit více klientů a získat snadnou možnost správy účtů, což se také stalo. Osobně nejvíce oceňuji rychlou technickou podporu."

Svatoslav Pančocha, www.spweb.cz

"Tvoříme webové stránky již mnoho let a vyzkoušeli jsme více webhostingových společností s různým výsledkem. Po zkušenosti s firmou Ahosting.cz již máme rozhodnuto, kdo bude našim výhradním poskytovatelem těchto služeb. Kvalitní zázemí, výborná podpora a maximální ochota ze strany této firmy mne jednoznačně přesvědčila o dlouhodobé spolupráci a v tuto chvíli zde hostujeme více jak 200 domén našich zákazníků. Jsem rád, že jsme se rozhodli pro Ahosting a doporučuji na 100 %."

Petr Převrátil, www.abweb.cz

"Na českém internetu působíme již více jak deset let a za tuto dobu jsme měli možnost vyzkoušet velké množství webhostingových společností, avšak až u Ahostingu jsme objevili stabilní zázemí a špičkovou technickou podporu, na kterou se můžeme kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem a již nemusíme řešit složitou problematiku serveru/webhostingu, protože vše funguje jak má - spolehlivě a rychle. Desítky zákazníků pocítilo po přechodu na nové servery zrychlení aplikací a absenci zbytečné nedostupnosti, která byla u většiny jiných poskytovatelů webhostingu častým problémem při vytíženosti ve špičkách. Webhostingové služby Ahostingu můžeme s radostí doporučit!"

Martin Prokop, www.pdesign.cz

"Po přechodu k Ahosting.cz jsem začal naplno využívat jejich služeb a díky skvělému servisu a dobrým cenám jsem spokojen nejen já, ale i moji zákazníci, kterým perfektní hosting předávám dál. Navíc nabízí opravdu 100% a hlavně profesionální podporu. Jsem rád, že jsem na Ahosting narazil a jednoznačně jej doporučuji."